Odkryj koncept,
który Cię zachwyci
Przygotuj się na premierę nowej linii Sedna Design & Elements. Poznaj innowacyjne rozwiązania, dzięki którym Twoja praca stanie się szybsza i łatwiejsza.
Już wkrótce w sprzedaży! O szczegóły zapytaj Twojego dystrybutora.
Odbierz już teraz bezpłatny zestaw startowy.
Zamów i przetestuj!
POZNAJ KORZYŚCI...
W Schneider Electric stale wsłuchujemy się w Twoje potrzeby. Tworząc nową serię produktową - Sedna Design & Elements dołożyliśmy wszelkich starań, by instalacja przebiegła w prosty i szybki sposób, a zakres oferty dostosowany był do potrzeb klientów.
Oszczędność czasu
Łatwy montaż
Szeroki zakres oferty
Rozwiązania Smart Home
Idealne dopasowanie do ściany
Ramki są montowane z użyciem 8-punktowego systemu zatrzaskowego, aby zapewnić perfekcyjne dopasowanie do ściany, nawet jeśli puszka nie jest z nią idealnie zlicowana.
Więcej miejsca na okablowanie
Kompaktowa konstrukcja mechanizmu i jego niewielka głębokość (24 mm) sprawiają, że łączniki nowej serii Sedna Design & Elements są proste do podłączenia
i montażu w puszce instalacyjnej.
System pozycjonowanie
Łatwe dopasowanie ustawienia urządzeń w przypadku montażu w ramce wielokrotnej.
Zostaw nam swoje dane kontaktowe i odbierz jeden z zestawów testowych Sedna. Poznaj innowację jeszcze przed premierą. Liczba zestawów ograniczona.
1
2
3
4
ODBIERZ
Smart home,
rozwiązania dla Twoich klientów
Twoi klienci pokochają nową aplikację Wiser
Spersonalizowane rozwiązanie Smart Home, które zachwyci Twoich klientów.
Seria Sedna Design & Elements, dzięki synchronizacji z aplikacją Wiser, zapewnia unikalne doświadczenie inteligentnej kontroli nad wieloma aspektami życia domowego. A to wszystko z poziomu smartfona!
Komfort
Steruj roletami, oświetleniem oraz ogrzewaniem. Twórz odpowiedni nastrój dopasowany do każdej sytuacji – kolacja z rodziną, oglądanie filmów z przyjaciółmi czy czytanie na kanapie… Za pomocą tzw. „scenariuszy” możesz w szybki sposób, za pomocą jednego kliknięcia, zmienić ustawienie poszczególnych urządzeń.
Oszczędności
Niższe rachunki za prąd są teraz w zasięgu ręki. Oszczędzaj energię, bez obniżenia komfortu Twojego życia, dostosowując sterowanie urządzeniami do swoich codziennych rytuałów. Dzięki możliwości stworzenia „trybów automatycznych” aplikacja Wiser zgasi za Ciebie światło w pustym pomieszczeniu, zredukuje ogrzewanie w nocy podczas Twojego snu lub podczas dnia, gdy wszyscy domownicy są poza domem.
Bezpieczeństwo
Koniec z martwieniem się o dom podczas nieobecności. Wyjedź spokojnie na wakacje, a system Wiser w skonfigurowany przez Ciebie sposób będzie zapalał i gasił światło w poszczególnych pomieszczeniach, symulując obecność mieszkańców w domu. Poinformuje Cię o próbie otwarcia okien i drzwi lub gdy w którymś z pomieszczeń nastąpi zalanie wodą.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym systemie Smart Home? Dołącz do grona profesjonalistów! Zdobywaj wiedzę i bądź na bieżąco z nowościami.
Pozostań z nami w kontakcie
Innowacja w parze z wygodą i estetyką
Odkryj concept
Sedna 2022
Nowa Sedna Design & Elements to seria premium, inspirowana gorącymi trendami aranżacji wnętrz. Jej wyrafinowana estetyka i nowoczesne wykończenie, idealnie wpasowują się w dzisiejsze trendy. Osprzęt Sedna Design & Elements to coś więcej niż detal. Jest to ostatni szlif, który doda „błysku” Twojemu domowi i pozwoli Ci wyrazić swój styl. Zastosowane w niej innowacyjne rozwiązania pozwoliły poprawić ergonomię montażu, a szeroka funkcjonalność, w tym rozwiązanie Smart Home, umożliwiają realizację niemal wszystkich pomysłów, odpowiadającym Twoim upodobaniom i budżetowi.
Najwyższa jakość
Unikalny design
Wygoda użytkowania
BLISKO 100 KOMBINACJI KOLORYSTYCZNYCH!
Znajdź idealnie dopasowane produkty do potrzeb swoich klientów. Połączenie zaokrąglonych kształtów z różnymi materiałami i teksturami, przypominającymi drewno, kamień, metal czy szkło sprawia, że Sedna Design
& Elements będzie pasowała do każdego wnętrza.
SZEROKI ZAKRES FUNKCJI
Łączniki i gniazda, systemy sterowania roletami, termostaty, gniazda USB… Sedna oferuje wszystkie nowoczesne funkcje, których potrzebujesz, aby zaspokoić oczekiwania swoich Klientów.
KONIEC Z KURZEM!
Ramki Sedna Design & Elements zostały wykonane z tworzywa posiadającego właściwości antystatyczne. Ale to nie wszystko! Krawędzie ramek zostały wyprofilowane w taki sposób, aby uniemożliwić osadzanie się kurzu.
POLSKA PRODUKCJA
Stawiamy na polskie rozwiązania! Produkcja serii Sedna Design & Elements odbywa się w polskiej fabryce, w Szczecinku przy zachowaniu najwyższych standardów
i norm. Dzięki temu produkty charakteryzują się najwyższą jakością, a do tego są w rozsądnej cenie.
ODBIERZ SWÓJ ZESTAW TESTOWY!
SEDNA DESIGN & ELEMENTS
Zamów